Ubytování Bedřichov, Jizerské hory

Penzion nabízí moderní, příjemné a komfortní ubytování v 9 nadstandardně vybavených apartmánech a pokojích. Všechny pokoje je možné vytápět celoročně dle potřeby díky tepelným čerpadlům. Ubytování v Jizerských horách je vhodné pro jednotlivce, rodiny s dětmi, nadšené sportovce, seniory, zamilované páry ale i pro firmy a sportovní kluby. Apartmány 294 je penzion rodinného typu bez stálé recepce. Naši správcové bydlí hned ve vedlejším objektu a v případě potřeby vám rádi poradí a pomohou.

Naše apartmány

Jedna, dva, tři, čtyři nebo devět? Který apartmán půjde vstříc vašim představám? Pro 4-5 osob jsou ideální apartmány 1, 2 a 3 se dvěma oddělenými ložnicemi. Rádi byste využili soukromý vchod? Ať vaše volba padne na číslo 1. Potřebuje bezbariérový přístup? Vybírejte mezi 1 a 9. Pro 2-3 osoby máme připravený nádherný apartmán č. 4.

Zajímají vás naše služby?

Jaké pokoje či apartmány na vás čekají již víte. Chcete se však dozvědět, co všechno pro vás bude připravené na místě? Prohlédněte si služby, které jsme vám nabízíme.

Stylové pokoje

Vyrážíte do Jizerských hor ve dvou až třech lidech? Stačí vám menší ale přesto útulný a dřevem provoněný pokoj s vlastní koupelnou a kuchyňským koutem? Pak si rezervujte pokoj 5, 6, 7, nebo 8. Číslo 5 a 7 je perfektní volbou pro páry, dva kamarády nebo jednoho rodiče s dítětem. Jede vás ještě o jednoho víc? Vyzkoušejte pokoj 6 nebo 8. Těšíme se na vás.

Co vám bude k dispozici?

Wifi

Velká venkovní pergola

Společenská místnost

Zapůjčení grilu

Dětský koutek

Venkovní dětské hřiště
 Lyžárna, úschovna kol
Parkoviště