Plánujete akci pro tým či rodinu?
Neváhejte už ani vteřinu!

Jsme malý penzion, ale dokážeme velké věci. A na co nestačíme, to pro vás zařídíme u zkušených a ověřených dodavatelů. Pořádáte firemní či soukromou akci, workshop nebo teambuilding pro maximálně 30 osob? Zvolte Apartmány 294. Nebudete litovat! Zajistíme kompletní catering, bojovku, ohňostroj, uspořádáme sportovní turnaj či karaoke a možná vystoupí i artisté. A svatby? Ty jsou naší srdeční záležitostí.

Catering

Sportovní turnaje

Ohňostroje

Vystoupení artistů

Karaoke

Bojovky

Stravování

V ceně všech pobytů jsou snídaně formou bufetu. Po domluvě připravíme polopenzi či plnou penzi  pro skupinové pobyty či účastníky společenských akcí. Všechny pokoje a apartmány jsou vybaveny plnohodnotným kuchyňským koutem pro přípravu pokrmů.

Firemní a soukromé akce

Pomůžeme vám zorganizovat nejrůznější společenské akce. Nabízíme jak kompletní servis včetně organizace celé akce, tak pouze zázemí či ubytování vašich hostů či klientů s rozšířenou nabídkou služeb. Spolupracujeme s odborníky v oboru organizace a produkce akcí všeho typu. Kapacita penzionu je omezená, v případě nutnosti spolupracujeme s dalšími ubytovateli a restauracemi v blízkém okolí. Akce pořádáme především v letním období, kdy je možnost využít venkovního posezení a okolní přírody.

Kdo naše služby ocení?

Pobyt a společenské akce v našem penzionu jsou z ohledu omezeného počtu míst na spaní ideální pro menší nebo rodinné firmy. Pokud máte menší team kolegů nebo chcete uspořádat větší rodinnou oslavu, určitě u nás budete spokojeni.

Svatby

Svatební obřad v přírodě pod zdobenou bránou, u vody či v krásném bedřichovském kostele? Ve spolupráci s úřadem Bedřichov jsme schopni zajistit svatební obřad v určitých lokalitách Bedřichova a Jizerských hor či v kostele včetně doprovodného programu, výzdoby, ... Svatební oběd a catering dle počtu osob buď vlastními silami nebo ve spolupráci s majiteli restaurací přímo z Bedřichova.

Workshopy

Penzion Apartmány 294 v Bedřichově se může stát ideálním místem pro váš workshop či školení. Jste -li menší skupina či zamýšlíte zdokonalit své schopnosti či schopnosti ostatních ve svém oboru, obraťte se na nás. Kapacity a možnosti penzionu jsou však omezené, není tedy příliš vhodný např. pro tělovýchovné (cvičení, tanec) aktivity.

Teambuildingy

Pokud chcete pro své zaměstnance či spolupracovníky uspořádat pohodový teambuilding, workshop nebo školení, jsme tu pro vás. K dispozici budete mít projektor do vnitřních i venkovních prostor, připojení k velkoplošné TV ve společenské místnosti. Dle dohody zajistíme vhodné občerstvení či catering. Pro kolektivní stmelovací akce doporučujeme kombinaci relaxačních aktivit a soutěží. Je zde možnost rezervace celého penzionu a postaráme se také o doprovodný program (večerní program, pohoštění, občerstvení, catering ...)

Kam vyrazit za zábavou?

Jsme blízko všeho a naše okolí nabízí mnoho příležitostí, které vás zabaví na dlouhé hodiny. Máte rádi zvířata? Vyražte do ZOO! Hledáte něco naučného? Tak pro vás bude vhodné navštívit IQ Landii. Všechno na dosah ruky!